Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer15442/public_html/wp-content/plugins/tlg_framework/includes/lib/aq_resize.php on line 118

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer15442/public_html/wp-content/plugins/tlg_framework/includes/lib/aq_resize.php on line 119

 

19 sierpnia dotarliśmy do Sulęczyna z drugim transportem zebranych darów. Dzięki dwudniowej akcji przy parafii Św. Wawrzyńca w Gdyni Wielkim Kacku przeprowadzonej przez Koło ZKP Gdynia Wielki Kack oraz w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni, zapełniliśmy szczelnie trzy samochody. Wśród przekazanych produktów strażakom z OSP Sulęczyno znalazły się: woda mineralna, konserwy mięsne, kawa, herbata, mleko, napoje energetyczne, słodycze oraz środki czystości. Dzięki 1000 zł wpłconym przez Panią Kingę Lewandowską przekazaliśmy także sporą porcję środków opatrunkowych i dezynfekujących. Serdecznie dziękujemy za ten dar serca. Dziękujemy również Aptece Dom Leków w Gdyni Witominie za szybką reakcję w tej sprawie oraz bardzo dobre ceny. Dzięki upustom porcja środków opatrunkowych była z pewnością dużo większa.

UWAGA: akcja jest kontynuowana nadal. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał przekazać dary to można to zrobić za pośrednictwem:

Kaszubskiego Forum Kultury w Gdyni (al. Piłsudskiego 18): poniedziałek 11:00-19:00

wtorek, środa, czwartek, piątek 9:00-17:00

parafii pw. Św. Wawrzyńca w Gdyni Wielkim Kacku (ul. Źródło Marii 18). Dary w tym miejscu można dostarczać w najbliższą środę (23 sierpnia) oraz w piątek (25 sierpnia) w godz. 17.00-19.00 do przykościelnej kawiarenki „Przystań”.

Wpłaty na pomoc po nawałnicy można przekazywać także na konto ZKP Gdynia:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

W tytule proszę wpisywać: „pomoc po nawałnicy”.

Przekazane wpłaty zostaną przekazane na najbardziej potrzebne środki wskazane przez dowódcę OSP Sulęczyno dh Robert Roda.

Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim za przekazane dary.

Mocne podziękowana za koordynację działań i pomoc w transporcie kieruję do przewodniczącej Koła ZKP Gdynia Wielki Kack Izabeli Denc oraz Franciszka Gurskiego.

Andrzej Busler

prezes ZKP Gdynia

Z Gdyni wyruszyliśmy tym razem trzema mocno załadowanymi samochodami. Fot. Andrzej Busler

Część przekazanych darów. Fot. Andrzej Busler

Tym razem dary trafiły w całości do remizy OSP Sulęczyno. Fot. Andrzej Busler

Las w okolicy jez. Węgorzyno. Fot. Małgorzata Bądkowska

Las w okolicy jez. Węgorzyno. Fot. Małgorzata Bądkowska

Las w okolicy jez. Węgorzyno. Fot. Małgorzata Bądkowska

Bardzo mocno ucierpiały lasy Nadleśnictwa Lipusz. Fot. Andrzej Busler

Droga między Sulęczynem a Lipuszem. Fot. Małgorzata Bądkowska

Linki do poprzednich informacji w sprawie akcji pomocy po nawałnicy:

LINK DO APELU O POMOC

RELACJA Z PIERWSZEGO TRANSPORTU