17 czerwca zorganizowaliśmy kolejną grę miejską „Sekretna Gdynia Abrahama”. W naszym wydarzeniu wzięło udział 76 uczestniczek i uczestników, którzy wystartowali z WSAiB Gdynia żądnych wiedzy i ze świetnymi humorami. W całym przedsięwzięciu zaangażowało się wiele osób, by uczcić pamięć Antoniego Abrahama. Każda drużyna dostała mapę, na której były wypisane wskazówki do kolejnych zadań, które przeprowadziły naszych uczestników śladami Antoniego Abrahama. Na szlaku gracze spotykali aktorów w strojach z epoki Abrahama, którzy w danych punktach, udzielali im informacji o kolejnych zadaniach. Na mecie w Kaszubskim Forum Kultury, każda drużyna otrzymała pamiątkowe gadżety.

Bardzo cieszymy się, że ceremonii otwarcia przedsięwzięcia z organizatorami (Adam Labuhn – Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, Michał Miegoń – Inne Szlaki i Muzeum Miasta Gdyni oraz Andrzej Busler – Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni i Kaszubskie Forum Kultury) dokonała przewodnicząca Rady Miasta Gdyni Joanna Zielińska.

Przygotowanie takiego przedsięwzięcia zawsze łączy się z wieloma dniami pracy, ale dla takich uczestniczek i uczestników to wielka przyjemność. Dziękujemy za tak liczne przybycie i udział w grze. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizacje wydarzenia.

Organizatorzy:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni,

Kaszubskie Forum Kultury w Gdyni,

WSAiB Gdynia

 

Partnerzy:

Inne Szlaki,

Parlament Studentów WSAiB,

CZEC Książki i upominki,

Muzeum Miasta Gdyni.

 

Projekt dofinansowany przez Miasto Gdynia.

Fot. WSAiB

Fot. Natalia Drężek

Fot. WSAiB

Fot. WSAiB

Fot. WSAiB

Fot. WSAiB

Fot. Renata Gleinert

Więcej zdjęć z wydarzenia w naszej GALERII.